Výstup na Sněžku 2019

KlaPeto

A je to tu! Nadácia ADELI sa bude opäť zúčastňovať charitatívneho výstupu na Sněžku, ktorý organizuje Nadačný fond KlaPeto, tento rok už po siedmykrát.

Na Sněžku sa bude stúpať pre 16-ročnú Evu Mrázkovú z Prahy, ktorá prekonala ochorenie zlatým stafylokokom. Ako zázrakom prežila, ale prišla o obe nohy pod kolenom. Eva je veľká bojovníčka, ktorá túži žiť rovnakým životom ako predtým. Už dnes tancuje, ale chce opäť aj športovať a postaviť sa na lyže. A k tomu potrebuje športové protézy. Eva sa chystá aj na najvyššiu českú horu, nie sama pre seba, ale pre ostatné ťažko zdravotne postihnuté deti. Z výťažku charitatívneho výstupu Nadačného fondu KlaPeto tiež pravidelne podporuje aj českých pacientov ADELI. A preto budeme tento rok na Sněžke aj my. Tešíme sa, že sa k nám poslednú májovú sobotu 25. mája 2019 pridáte a na Sněžke sa nás zíde čo najviac! Výstup sa uskutoční od 9:00 hod. – zraz bude na centrálnom parkovisku v Peci pod Sněžkou. Evu a ostatné ťažko zdravotne postihnuté deti môžete podporiť kúpou benefičného trička s originálnym logom projektu, ktoré tento rok vytvoril známy výtvarník Jiří Slíva. Objednať si ho môžete za 300 Kč na e-shope www.klapeto.eu

Program:

o 8:30 hod. – zraz centrálne parkovisko v Peci pod Sněžkou
o 9:00 hod. – spoločný výstup na vrchol Sněžky
o 10:00 hod. – Krakonoš otvorí symbolickú bránu u „Kapličky v Obřím dole“
Tu sa k účastníkom výstupu pripojí autor projektu – hendikepovaný atlét Jaroslav Petrouš a ďalší ľudia s hendikepom.
o 12:00 hod. – hudobný program odštartuje kapela Jamaron
o 13:00 hod. – vystúpi František Nedvěd
o 14:30 hod. – Koneckonců
o 15:30 hod. – slávnostné vyhlásenie na centrálnom parkovisku
o 16:30 hod. – kapela Memphis
o 18:30 hod. – The Tap Tap
o 20:00 hod. – skupina Sabrage centrálne parkovisko v Peci pod Sněžkou 

Ten, kto na sebe bude mať tričko s logom výstupu, môže využiť cestu lanovkou v oboch smeroch zdarma. Pre deti bude o zábavu postarané v Monkey park, bobová dráha a maľovanie na tvár. Deň bude moderovať Muž roka Martin Zach.

Viac info nájdete na: http://www.klapeto.eu/projekty/snezka-2019/
http://www.klapeto.eu/a-je-to-tady-letos-jdeme-na-snezku-pro-evcu/

Galéria fotografií – Výstup na Sněžku
25.5.2019