Milí členovia Klubu Nadácie ADELI!

V súčasnom období potrebujeme viac vzájomnej pomoci a ohľaduplnosti. Aj Nadácia ADELI a ADELI Medical Center chcú prispieť navyše niečím pozitívnym, radostným.

Pri novej rezervácii po 3.11.2020 a nástupe na rehabilitačný pobyt v termíne od 9.11.2020 do konca roka 2020 Vám poskytneme sponzorský príspevok na Vaše ubytovanie v celej výške.* Neváhajte zavolať ADELI na tel.č. 033/791 5900 alebo priamo Vašej asistentke/asistentovi.

Sponzorský príspevok na ubytovanie si môžete uplatniť aj pri predĺžení už objednaného pobytu (max. o 2 týždne).

Sprevádzame Vás na ceste do lepšej a zdravšej budúcnosti.

Vaša Nadácia ADELI a ADELI Medical Center

* Počet sponzorovaných miest je limitovaný, prosím zvážte novú rezerváciu a nástup na rehabilitáciu čo najskôr. Nadácia ADELI v spolupráci s ADELI Medical Center poskytuje sponzorský príspevok pre najviac 2 osoby, ktoré sú ubytované 2 týždne v štandardnej izbe. Pri ubytovaní vyššej kategórie či pri ubytovaní viacerých osôb hradíte len cenový rozdiel nad rámec sponzorského príspevku. Sponzorský príspevok sa nevzťahuje na stravu alebo terapeutické služby. Sponzorský príspevok môže čerpať len člen Klubu Nadácie ADELI, je možné si ho uplatniť len do konca roka 2020 a nie je možné uplatniť si ho v hotovosti. Prosím, pri plánovaní pobytu zohľadnite, že vstup do ADELI je momentálne možný len s negatívnym PCR testom, nie starším ako 72 hodín.