Charitatívny projekt Move2Help

Máš už na druhú decembrovú sobotu nejaké plány? Ešte nie? Miluješ pohyb, tanec, hudbu a rád pomáhaš druhým? Potom si náš človek!

V sobotu 12.12.2015 v čase od 14:30 do 18:30 hod. sa v univerzitnej telocvični pri FEI STU na Ilkovičovej ulici v Bratislave uskutoční 1. ročník charitatívneho podujatia s názvom Move2Help. Dušou tohto projektu sú dve úžasné dámy, mama s dcérou, Dagmar a Táňa Mesárošové.

Celá akcia je okrem skvelého športového zážitku zameraná na pomoc telesne postihnutej Kristínke Hattalovej zo Sokoloviec, ktorá síce od narodenia trpí detskou mozgovou obrnou, avšak spolu so svojou rodinou sa nevzdáva a dennodenne tvrdo a húževnato bojuje, aby v budúcnosti bola čo najviac samostatná. Kika je úžasné mladé dievča, slečna, ktorá sa okrem tvrdej driny dennodenne aj modlí, aby sa opakovane mohla dostať do ADELI centra a postupne si tak vďaka poskytovanej rehabilitácii mohla plniť svoj sen o samostatnej chôdzi a sebestačnosti ako takej.

Ak chcete pomôcť Kike i svojej postave a kondičke, máte jedinečnú šancu, pričom garanciou kvalitného cvičenia sú nasledovné zvučné mená inštruktorov, ktorí sa počas 4-hodinového maratónu budú vzájomne striedať: Laci Baryll Baranyay, Monika Tužinská, Lucia Daněk, Richard Petrík, Oľga Bartalská, Vrajim Gandhi.

Akcia sa začína o 14:30 hod. a trvať bude do 18:30 hod., kedy spočítame peňažné príspevky venované Kristínke na jej rehabilitačný pobyt v ADELI Medical Center v Piešťanoch. Výška vstupného je dobrovoľná, pričom minimálne vstupné je 7 Eur. Registrovať na cvičenie sa môžete prostredníctvom online formulára priamo na FB stránke tejto udalosti, viď link: https://www.facebook.com/events/519182304926631/ Tu nájdete aj presný program celého podujatia.

Okrem športového vyžitia sa môžete tešiť aj na poradenstvo a líčenie kozmetikou Mary Kay od Slávky Moravskej spolu s jej tímom, občerstvenie od spoločnosti Rajo, a.s., ako i zľavové poukážky na kurzy od Canadian Bilingual Institute. Počas akcie sa budú predávať vianočné medovníky, pričom výťažok z ich predaja bude venovaný Kristínke na jej rehabilitáciu v ADELI. V priebehu maratónu si budete môcť zakúpiť aj originálne športové oblečenie z moveshop.sk.

Príďte! Neoľutujete!
A k športovému oblečeniu si nezabudnite pribaliť skvelú náladu, kopec energie a chuť pomáhať!

Tešíme sa na Vás!
Na každého účastníka čaká malý darček pri vstupe.

Charitatívny projekt Move2Help