ADVENTNÝ KALENDÁR

Milí priatelia,

blížia sa Vianočné sviatky a v našom regióne je už tradíciou spríjemniť čakanie na najkrajšie sviatky roka adventným kalendárom. Každý decembrový deň až do 24.decembra sa otvorí jedno okienko s prekvapením.

Untitled-1 V tomto roku sa aj Nadácia ADELI rozhodla pripraviť pre Vás prekvapenie v podobe ADELI adventného kalendára. Každý decembrový deň až do Štedrého dňa je naplnený prekvapením – darčekmi od partnerov. Darčeky sú rôzne: kozmetika, hračky, poukážky, sladkosti, rôzne rehabilitačné pomôcky.

Do žrebovania sme zapojili všetkých pacientov ADELI Medical Centra za posledný rok od 1.novembra 2014 až do 31.októbra 2015. Pacienti, ktorí sa zúčastnili rehabilitačného pobytu viackrát, budú mať viac žrebovacích lístkov, čiže väčšiu šancu na výhru.

Priebežne Vás budeme o žrebovaní informovať na našej web stránke a Facebooku. Výhercov budeme kontaktovať. Začíname 1.12.2015!

Ďakujeme partnerom celého projektu: DAMITO, SALESIANER MIETTEX, CORETA, METRO Cash & Carry SR, BENE-TE (Lekáreň Pod Fatimou a Mauris), Fotolab, IT BUBLE, DM Drogerie, DELIKOMAT, JUVENTAS, GENERIS, Podotech, OMRON, Acare, Letmo SK.

Želáme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a veľa radosti pri otváraní nášho nadačného adventného kalendára.

Tím Nadácie ADELI