1. ročník benefičného golfového turnaja Nadácie ADELI

Dňa 14.5.2016 Nadácia ADELI a Golf & Country Club Piešťany organizujú pod záštitou Milana Lasicu 1. ročník benefičného golfového turnaja Nadácie ADELI.

Milan Lasica

Turnaj a bohatý sprievodný program bude prebiehať v golfovom areáli na Kúpeľnom ostrove v Piešťanoch. Výťažok tohto benefičného podujatia bude v plnej výške využitý na úhradu nákladov súvisiacich s rehabilitáciou slovenských pacientov ADELI Medical Centra v Piešťanoch. Moderátorom podujatia bude Michal Sabo a počas celého dňa bude pripravený bohatý sprievodný program nielen pre golfistov, ale i širokú negolfovú verejnosť, ako aj pre hendikepovaných.

Michal Sabo

Návštevníci sa budú môcť zapojiť do golfovej akadémie pre deti i dospelých za asistencie profesionálneho golfového trénera, zasúťažiť si o zaujímavé ceny v rôznych kategóriách a v rozdelení na golfistov i negolfistov. Okrem golfových atrakcií pripravené budú aj atrakcie pre deti, DJ a výborná hudba, ktorá nám spríjemní celý deň. Viac informácií o tomto podujatí nájdete na https://golf.nadaciaadeli.sk/

Jamestown 1