Novinky z ADELI Medical Centra – OXYMED

ADELI Medical Center prichádza s novinkou. V spolupráci s logopedickým centrom Logopea a centrom hyperbarickej oxygenoterapie OXYMED, ktoré rozšírili svoju činnosť aj na externých pacientov, bol pripravený špeciálny program pre ľudí po cievnych mozgových príhodách (CMP) a kraniotraumách bez pohybového deficitu. Kombináciou logopédie a hyperbarickej oxygenoterapie dochádza u pacienta ku zlepšeniu zdravotného stavu a tým ku zvýšeniu kvality jeho života.

Hyperbarická oxygenoterapia je moderná liečebná metóda, pri ktorej pacient vdychuje čistý medicínsky kyslík v prostredí s vyšším tlakom ako je atmosférický tlak (u nás ako 12m pod vodou). Zvýšené množstvo kyslíka pomáha v mozgu aktivovať „spiace“ bunky a minimalizovať jeho poškodenie. Podporuje reparačné a regeneračné procesy v tele a urýchľuje hojenie rán. Je tak vhodná aj pre športovcov, vrcholových manažérov alebo pre svoj anti-aging efekt sa čoraz viac uplatňuje aj v rámci wellness a beauty. Piešťanské hyperbarické centrum je vybavené modernou 12-miestnou komorou nemeckej značky HAUX, vhodnou aj pre pacienta na lôžku. Jeden vstup trvá 75 minút. Terapia je bezbolestná a neinvazívna. Celý proces je zabezpečený a monitorovaný kamerovým systémom a špeciálne vyškoleným zdravotníckym tímom. Viac info nájdete na: www.oxymed.sk

Ak máte záujem o tento špeciálny program alebo chcete získať viacej informácií o jednotlivých terapiách, kontaktujte prosím:

Mobil: +421 910 926 670
E-mail: office@oxymed.sk