fbpx

Charitatívny kalendár ADELI 2023

Milí priatelia a podporovatelia ADELI,

s radosťou Vám predstavujem charitatívny kalendár Nadácie ADELI na rok 2023. Nesie sa v znamení témy „SILA LÁSKY A TRADÍCIE“.

Naše korene, z nich vyplývajúce zvyky a tradície a tiež láska prúdiaca generáciami, sú zdrojom nášho napredovania vo všetkých oblastiach života. Zdolať prekážky na ceste k stratenému zdraviu, chce čerpať z tých najhlbších zdrojov. Veríme, že energiu vloženú do nášho kalendára precítite a povedie Vás úspešne nadchádzajúcim rokom.

Tvárou a krstným otcom nášho kalendára je známa osobnosť Slovenska, výnimočný a láskavý človek sršiaci pozitívnou energiou ONDREJ KANDRÁČ, huslista, primáš, moderátor, folklorista a umelecký režisér.

Náš nový kalendár je plný farieb vďaka kráse krojov, v ktorých je ukrytá tvorivosť a umenie našich predkov. Kalendár zobrazuje to, v čo veríme: že láska a tradície sú silné a vždy, keď sa cítime slabší, smutnejší, osamelejší, zradení osudom –  v láske a v koreňoch nájdeme pevný štartovací bod.

Ďakujem našim pacientom, fyzioterapeutom a priaznivcom, najmä Martinke Kluchovej, Sonke Chamulovej, Danke Štaffenovej, Lejke Vidňanský – vďaka ktorým sa dostali kroje do ADELI.

Ďakujem aj za ochotu našich kolegov a pacientov obliecť sa do krojov a pózovať nášmu fotografovi Romanovi Benickému, ktorého požiadavky na pózovanie sú často naozaj jedinečné, ale práve vďaka jeho kreativite je kalendár SILA LÁSKY A TRADÍCIE naozaj výnimočný. Nech sa páči presvedčte sa.

PREČO A AKO SI KÚPIŤ CHARITATÍVNY KALENDÁR SILA LÁSKY A TRADÍCIE?

KALENDÁR SILA LÁSKY A TRADÍCIE JE KALENDÁR POMOCI.

KÚPOU KALENDÁRA PRISPIEVATE NA NEUROREHABILITÁCIU PACIENTOV V ADELI MEDICAL CENTER.

  1. CENA KALENDÁRA PRE ČLENOV KLUBU NADÁCIE JE 7 EUR VRÁTANE DPH.
  2. CENA KALENDÁRA PRE NEČLENOV KLUBU NADÁCIE JE 12 EUR VRÁTANE DPH.

Členom Klubu Nadácie ADELI sa z každého kalendára ukladá na ich osobné konto v Nadácii suma 4,50 EUR na neurorehabilitáciu v ADELI Medical Center.

Čiastka od nečlenov Klubu Nadácie je určená na liečbu pacientov v ADELI Medical Center.

 AKO SI OBJEDNAŤ KALENDÁR?

  1. OBJEDNÁVAŤ KALENDÁR MÔŽETE NIŽSIE NA TEJTO STRÁNKE CEZ OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR
  2. ALEBO KONTAKTUJTE MONIKU LAZARČÍKOVÚ: tel.: +421 910 836 898e-mail: monika.lazarcikova@nadaciaadeli.sk

Prajem veľa zdravia a spokojnosti

Ing. Zuzana Cyprichová
Riaditeľka a správkyňa Nadácie ADELI

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Objednávkový formulár

Objednávka kalendára 2023
Obejdnávka na firmu
Vyberte si či ste členom Klubu Nadácie ADELI:
Minimálny odber 10 kusov kalendárov
Ak neuvediete konkrétne meno podporujete liečbu pacientov podľa výberu Nadácie ADELI.
  • Objednávky kalendárov uskutočňujte, prosím, cez horeuvedený objednávkový formulár.
  • Úhradu za dodanie kalendárov štandardne predpokladáme formou dobierky priamo pri ich preberaní od kuriéra. V prípade, že nie ste schopný pri objednávaní väčšieho počtu kusov kalendára zaplatiť ihneď pri preberaní zásielky, kontaktujte vopred pani Moniku Lazarčíkovú so žiadosťou o vystavenie faktúry s dohodnutou dobou splatnosti. Inak budeme predpokladať zaplatenie za dodávku kalendárov priamo pri ich preberaní od kuriéra.
  • Pokiaľ má o kúpu kalendárov záujem právnická osoba, je potrebné objednávkový formulár vyplniť s údajmi tejto spoločnosti. Dôvodom je skutočnosť, že nákup kalendárov si právnická osoba účtuje do nákladov, čo je pre ňu účtovne a daňovo výhodné.
  • Predávať kalendár môžu aj rodiny, ktoré nemajú svojho hendikepovaného príbuzného priamo v kalendári vyfoteného, avšak majú záujem pre neho získať financie na liečbu v ADELI Medical Center. V tom prípade je potrebné pri objednávke kalendára uviesť celé meno a priezvisko, kto má byť podporený. Peniaze z predaja budú uložené na účte Nadácie ADELI na meno tejto osoby.

NADÁCIA ADELI

úzko spolupracuje s neštátnym zdravotníckym zariadením ADELI Medical Center v Piešťanoch, ktoré ako jediné na Slovensku poskytuje komplexnú unikátnu neurorehabilitáciu s 20 terapiami „pod jednou strechou“

KDE NÁS NÁJDETE?

NADÁCIA ADELI
Hlboká 45, 92101 Piešťany
Tel.:+421 33 79 159 22
Viac info tu.

© 2020 Nadácia ADELI. Všetky práva vyhradené.