Výsledky grantového programu O krok vpred 2019

Č. Meno žiadateľa Komu je dar určený – pacient Mesto Kraj  Podporená suma
1 Mgr. Marián Čavojčin Mgr. Eulália Čavojčinová Liešťany Trenčiansky                                              1 000,00 €
2 Gitka Svrčková Martin Svrček Dolný Hričov Žilinský                                              1 000,00 €
3 Jana Gerecová Dominika Gerecová Liptovský Mikuláš Žilinský                                              1 500,00 €
4 Anna Suchovská Martina Suchovská Gbely Trnavský                                              1 500,00 €
5 Bibiana Blaščáková Monika Blaščáková Slovenská Ves Prešovský                                              1 000,00 €
6 Tomáš Czére Tímea Czére Hviezdoslavov Trnavský                                              1 500,00 €
7 Emília Hnidzíková Lenka Hnidzíková Turzovka Žilinský                                              1 000,00 €
8 Juraj orechovský Juraj Orechovský nemšová Trenčiansky                                              2 000,00 €
9 Peter Valach Theodor Valach Levice Nitriansky                                              1 000,00 €
10 Beáta Sichrovská Dušan Sichrovský Poprad Prešovský                                              1 500,00 €
11 Simone Sophie Stewart Simone Sophie Stewart Banská Bystrica Banskobystrický                                              1 000,00 €
12 Veronika Děkanová Veronika Děkanová Červený Hrádok Nitriansky                                              2 000,00 €
13 Dominika Demácseková Sebastian Stach Šaľa-Veča Nitriansky                                              1 000,00 €
14 Robert Kardošš Martin Kardošš Košice Košický                                              2 000,00 €
15 Lucia Ferenczová Nela Ferenczová Krompachy Košický                                              1 500,00 €
16 Monika Kubalová Krištof Kubala Prievidza Trenčiansky                                              1 000,00 €
17 Katarína Michalcová Martin Michalec Chocholná-Velčice Trenčiansky                                              1 000,00 €
18 Barbora Kotvan Bruno Kotvan Senica Trnavský                                              1 000,00 €
19 Mária Krchnavá Sylvia Krchnavá Kálnica Trenčiansky                                              1 000,00 €
20 Maria Kestefranová Michal Keštefran Poprad Prešovský                                              1 500,00 €
21 Švecová Alexandra Švecová Alexandra Geča Košický                                              1 000,00 €
22 Miroslava Bílková Miroslava Bílková Žilina Žilinský                                              1 500,00 €
23 Diana Zverbíková Lukáš Ližbetin Trenčín Trenčiansky                                              1 000,00 €
24 Danka Fojtíková Jozef Štanga Sučany Žilinský                                              1 500,00 €
25 Renáta Kozáková Andrea Kozáková Vrbové Trnavský                                              1 000,00 €
26 Linda Kovačovicova Samuel Sladek Nové Mesto nad Váhom Trenčiansky                                              1 000,00 €
27 Lenka Chovancová Maxim Bereš Hrubý Šúr Bratislavský                                              1 000,00 €
28 Peter Fajták Tomáš Paulovič Žitavany Nitriansky                                              1 000,00 €
29 Jarmila Bagačková Michal Bagačka Rimavská Baňa Banskobystrický                                              1 000,00 €
30 Eva Hufková Ľubica Šavlová Turčianske Teplice Žilinský                                              2 000,00 €
31 Valéria Ostrovská Katarína Ostrovská Modra Bratislavský                                              1 500,00 €
32 Ing. Róbert Varga Mgr. Eva Vargová Košúty Trnavský                                              1 000,00 €
33 Petra Fischerová Adam Vichr Valaská Banskobystrický                                              1 000,00 €
34 Miriama Riedl Markus Riedl Spišské Bystré Prešovský                                              1 000,00 €
35 Erika Stankovičová Marek Okoličany Michalovce Košický                                              1 000,00 €
36 Iveta Straková Gabriela Straková Leopoldov Trnavský                                              1 000,00 €
37 Eva Daniš Juraj Dostál Želiezovce Nitriansky                                              1 000,00 €
38 Eva Kredátusová Kristián Kredátus Zvolen Banskobystrický                                              1 000,00 €
39 Mgr. Jana Lovásová Mgr. Jana Lovásová Žilina Žilinský                                              1 000,00 €
40 Zuzana Valachová Jerguš Valach Banská Bystrica Banskobystrický                                              2 000,00 €
41 Nikola Matvijová Sofia Matvijová Šarišské Michaľany Prešovský                                              1 000,00 €
42 Dominika Majerčíková Richard Majerčík Lietava Žilinský                                              1 000,00 €
43 Lenka Podhradská Lenka Podhradská Nitra Nitriansky                                              1 000,00 €
44 Helena Čitbajová František Čitbaj Košice Košický                                              1 500,00 €
45 Helena Šulková Marián Šulka Nitra Nitriansky                                              1 000,00 €
46 Beáta Gajdošechová Beáta Gajdošechová Hrádok Trenčiansky                                              2 000,00 €
47 Hulina Stanislav Hulina Tomáš Detva Banskobystrický                                              1 000,00 €
48 Silvia Nemeckova Štěpán Němeček Bratislava Bratislavský                                              2 000,00 €
Náhradníci
1 Petra Vieriková Stašová Glória Vieriková Liptovská Lúžna Žilinský  Náhradník
2 Slavomíra Brňáková Naďa Brňáková Kotešová Žilinský  Náhradník
3 Zdenka Maslová Kristián Maslo Tvrdošín Žilinský  Náhradník
4 Vladimír Iždinský Martin Iždinský Poltár Banskobystrický  Náhradník
5 Erika Horváthová Erik Tureček Bratislava Bratislavský  Náhradník
6 Beáta Kotulová Krešová Klára Kotulová Raková Žilinský  Náhradník
7 Kristina Čížiková Ema Čížiková Nové Mesto nad Váhom Trenčiansky  Náhradník
8 Zuzana Szuściková Edo Szuścik Bratislava Bratislavský  Náhradník
9 Ľudmila Žuffová Andrej Žuffa Liesek Žilinský  Náhradník
10 Monika Gábrišová Dávid Gábriš Senec Bratislavský  Náhradník
11 Lenka Vojtylova Samuel Vojtyla Žilina Žilinský  Náhradník
12 Katarína Paršová Karin Paršová Kysucké Nové Mesto Žilinský  Náhradník
13 Jana Neupauerová Janka Neupauerová Stropkov Prešovský  Náhradník
14 Lenka Klimková Ela Klimková Krompachy Košický  Náhradník
15 Marek Kačmarčík Adamko Kačmarčík Spišská Belá Prešovský  Náhradník

Príspevok na rehabilitácie je možné čerpať od 1.11.2019 do 31.7.2020.

Všetkým úspešným žiadateľom srdečne gratulujeme!